979-015-030R121
NorCompNorComp
979-015-030R121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 979-015-030R121
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka BACKSHELL DB15 DIE CAST ZINC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 979-015-030R121
Številka dela 979-015-030R121 Proizvajalec NorComp
Opis BACKSHELL DB15 DIE CAST ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ščitenje Shielded Serija 979, ARMOR
Obloga Nickel Druga imena 915ZE
979015030R121
Število pozicij 15 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Metal, Zinc Alloy Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lastnosti Mating Screws 4-40, Sealed natančen opis 15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded
Barva Silver Vrsta kabla Round
Izhod iz kabla 180° Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB15 DIE CAST ZINC
Na zalogi: 4290 pcs
Prenesi: 979-015-030-121.pdf
RFQ
979-009-030R121
979-009-030R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB9 DIE CAST ZINC
Na zalogi: 65212 pcs
Prenesi: 979-009-030R121.pdf
RFQ
Opis: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Prenesi: 979-025-020-121.pdf
Opis: BACKSHELL DB25 DIE CAST ZINC
Prenesi: 979-025-030R121.pdf
979-015-010R031
979-015-010R031
Opis: CONN BACKSHELL 15POS 180DEG GRAY
Prenesi: 979-015-010R031.pdf
Opis: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Prenesi: 979-025-010R031.pdf
Opis: BACKSHELL DB15 METALIZED PLASTIC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika