981-015-030R121
NorCompNorComp
981-015-030R121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 981-015-030R121
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN BACKSHELL DB15 R/A SHIELDED
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 981-015-030R121
Številka dela 981-015-030R121 Proizvajalec NorComp
Opis CONN BACKSHELL DB15 R/A SHIELDED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ščitenje Shielded Serija 981, ARMOR
Obloga Nickel over Copper Druga imena 915ERE
981015030R121
Število pozicij 15 Material Metal, Zinc Alloy
Strojna oprema Assembly Hardware, Grommets Lastnosti -
natančen opis 15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 90° Shielded Barva Silver
Vrsta kabla Round Izhod iz kabla 90°
Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
981-009-030R121
981-009-030R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN BACKSHELL DB9 RT ANG SHIELD
Na zalogi: 29982 pcs
Prenesi: 981-009-030R121.pdf
RFQ
981-V12/P
981-V12/P
Proizvajalci: American Hakko Products, Inc.
Opis: GUN 20W 100V
Na zalogi: 1611 pcs
Prenesi: 981-V12/P.pdf
RFQ
981-74 AMBER
981-74 AMBER
Proizvajalci: 3M
Opis: REFLECTOR RECTANGULAR 2"X 3.5"
Prenesi:
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN BACKSHELL DB15 R/A SHIELDED
Prenesi: 981-015-030-121.pdf
981
Proizvajalci: Adafruit
Opis: MAXSONAR RANGEFINDER LV-EZ3
Prenesi: 981.pdf
Opis: BACKSHELL 25POS R/A DIE CAST
Prenesi: 981-025-130R121.pdf
981-72 RED
981-72 RED
Proizvajalci: 3M