983-025-020R121
NorCompNorComp
983-025-020R121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 983-025-020R121
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 983-025-020R121
Številka dela 983-025-020R121 Proizvajalec NorComp
Opis BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ščitenje Shielded Serija 983
Obloga Nickel over Copper Druga imena 925M2E
983025020R121
Število pozicij 25 Material Plastic, Metallized
Strojna oprema Strain Relief Lastnosti Mating Screws 4-40
natančen opis 25 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded Barva Silver
Vrsta kabla Round Izhod iz kabla 180°
Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
983-037-020R121
983-037-020R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
Na zalogi: 50442 pcs
Prenesi: 983-037-020R121.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Na zalogi: 5140 pcs
Prenesi: 983-025-020-121.pdf
RFQ
Opis: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Prenesi: 983-025-010-031.pdf
Opis: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY