NRF24L01-REEL
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
Nordic Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRF24L01-REEL
Proizvajalec / znamka: Nordic Semiconductor
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN
Podatkovni listi: NRF24L01-REEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRF24L01-REEL
Številka dela NRF24L01-REEL Proizvajalec Nordic Semiconductor
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54218 pcs Podatkovni list NRF24L01-REEL.pdf
Napetost - oskrba 1.9 V ~ 3.6 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -85dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol - Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacija GFSK Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 20-VFQFN Exposed Pad
Hitrost prenosa podatkov (Max) 2Mbps Tok - oddajanje 7mA ~ 11.3mA
Tok - sprejemanje 11.1mA ~ 12.3mA