42400-4-MW
O.C. White Co.O.C. White Co.
42400-4-MW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 42400-4-MW
Proizvajalec / znamka: O.C. White Co.
Opis izdelka LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Podatkovni listi: 42400-4-MW.pdf
Stanje zalog 253 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 42400-4-MW
Številka dela 42400-4-MW Proizvajalec O.C. White Co.
Opis LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 253 pcs Podatkovni list 42400-4-MW.pdf
Utež - Napetost 100 ~ 240V
Serija Green-Lite™ Druga imena 1844-1031
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Stil / velikost objektiva 4 Diopter (2x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Svetilka / povečevalna vrsta Lamp, Magnifier Dolžina kabla -
Barva White Žarnica LED, White
Roka 43.00" (1092.2mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: CONN TERMINATOR PLUG N 75OHM