62400-4-RG
O.C. White Co.O.C. White Co.
62400-4-RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 62400-4-RG
Proizvajalec / znamka: O.C. White Co.
Opis izdelka LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
Podatkovni listi: 62400-4-RG.pdf
Stanje zalog 190 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 62400-4-RG
Številka dela 62400-4-RG Proizvajalec O.C. White Co.
Opis LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 190 pcs Podatkovni list 62400-4-RG.pdf
Utež - Napetost 100 ~ 240V
Serija Green-Lite™ Druga imena 1844-1047
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Stil / velikost objektiva 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Svetilka / povečevalna vrsta Lamp, Magnifier Dolžina kabla -
Barva Green Žarnica LED, White
Roka 43.00" (1092.2mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
62400-4-CM
62400-4-CM
Proizvajalci: O.C. White Co.
Opis: LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
Na zalogi: 204 pcs
Prenesi: 62400-4-CM.pdf
RFQ
Proizvajalci: O.C. White Co.
Na zalogi: 208 pcs
Prenesi: 62400-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: CONN FEM HSING 8POS 2MM DL ROW