82400-4-RG
O.C. White Co.O.C. White Co.
82400-4-RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 82400-4-RG
Proizvajalec / znamka: O.C. White Co.
Opis izdelka LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Podatkovni listi: 82400-4-RG.pdf
Stanje zalog 190 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 82400-4-RG
Številka dela 82400-4-RG Proizvajalec O.C. White Co.
Opis LAMP MAGNIFIER LED CLAMP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 190 pcs Podatkovni list 82400-4-RG.pdf
Utež - Napetost 100 ~ 240V
Serija Green-Lite™ Druga imena 1844-1056
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Stil / velikost objektiva 4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Svetilka / povečevalna vrsta Lamp, Magnifier Dolžina kabla -
Barva Green Žarnica LED, White
Roka 43.00" (1092.2mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
82400-4-UV-B
82400-4-UV-B
Proizvajalci: O.C. White Co.
Opis: LAMP MAGNIFIER UV LED 43"