K21M07-P14LCC0-397S
ODUODU
K21M07-P14LCC0-397S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K21M07-P14LCC0-397S
Proizvajalec / znamka: ODU
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SOLDR
Podatkovni listi: 1.K21M07-P14LCC0-397S.pdf2.K21M07-P14LCC0-397S.pdf3.K21M07-P14LCC0-397S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K21M07-P14LCC0-397S
Številka dela K21M07-P14LCC0-397S Proizvajalec ODU
Opis CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SOLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 1 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija ODU MEDI-SNAP®
Pakiranje Bulk Druga imena 1907-1369
Usmerjenost 0 delovna temperatura -50°C ~ 120°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Gray
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)