K2CL0C-P04LCC0-2500
ODUODU
K2CL0C-P04LCC0-2500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K2CL0C-P04LCC0-2500
Proizvajalec / znamka: ODU
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.K2CL0C-P04LCC0-2500.pdf2.K2CL0C-P04LCC0-2500.pdf3.K2CL0C-P04LCC0-2500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K2CL0C-P04LCC0-2500
Številka dela K2CL0C-P04LCC0-2500 Proizvajalec ODU
Opis CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi C Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija ODU MINI-SNAP® L
Pakiranje Bulk Druga imena 1907-1376
Usmerjenost 0 delovna temperatura -40°C ~ 120°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome over Nickel
Aplikacije Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
K2CL0C-P03LCC0-3000
K2CL0C-P03LCC0-3000
Proizvajalci: ODU
Opis: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD SOLDER