K30F1C-P09LCC0-5000
ODUODU
K30F1C-P09LCC0-5000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K30F1C-P09LCC0-5000
Proizvajalec / znamka: ODU
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 9POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.K30F1C-P09LCC0-5000.pdf2.K30F1C-P09LCC0-5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K30F1C-P09LCC0-5000
Številka dela K30F1C-P09LCC0-5000 Proizvajalec ODU
Opis CONN RCPT FMALE 9POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1818 pcs Podatkovni list 1.K30F1C-P09LCC0-5000.pdf2.K30F1C-P09LCC0-5000.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 0 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija ODU MINI-SNAP® F
Pakiranje Bulk Druga imena 1907-1389
Usmerjenost 1 delovna temperatura -40°C ~ 120°C
Število pozicij 9 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome over Nickel
Aplikacije Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
K30F1C-P07LCC0-4000
K30F1C-P07LCC0-4000
Proizvajalci: ODU
Opis: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD SOLDER