S21M07-P10MCC0-657S
ODUODU
S21M07-P10MCC0-657S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S21M07-P10MCC0-657S
Proizvajalec / znamka: ODU
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.S21M07-P10MCC0-657S.pdf2.S21M07-P10MCC0-657S.pdf3.S21M07-P10MCC0-657S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S21M07-P10MCC0-657S
Številka dela S21M07-P10MCC0-657S Proizvajalec ODU
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 1 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija ODU MEDI-SNAP®
Pakiranje Bulk Druga imena 1907-1601
Usmerjenost 0 delovna temperatura -50°C ~ 120°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)