GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON SSL150 BLUE 470NM SMD
Podatkovni listi: GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18
Številka dela GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON SSL150 BLUE 470NM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4353 pcs Podatkovni list GB CSHPM1.13-HXHY-35-0-350-R18.pdf
Valovna dolžina 470nm (464nm ~ 476nm) Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.85V
Kotni kot 150° Toplotna odpornost paketa -
Temperatura - preskus 25°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® SSL 150
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena 475-3270-1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 34 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.061" (1.54mm)
Tok - preskus 350mA Tok - maks 1A