GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED DURIS P 5
Podatkovni listi: GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM
Številka dela GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED DURIS P 5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4716 pcs Podatkovni list GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM.pdf
Valovna dolžina 470nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Kotni kot 120° Temperatura - preskus 25°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Serija DURIS® P 5 Paket / primer 1009 (2622 Metric)
Druga imena GB DASPA1.13-DUEP-34-1-100-R18-LM-ND
Q65111A7024
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 22 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.052" (1.31mm)
Tok - preskus 100mA Tok - maks 250mA