GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON SSL WHITE 2SMD
Podatkovni listi: GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18
Številka dela GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON SSL WHITE 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106844 pcs Podatkovni list GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.85V Kotni kot 80°
Toplotna odpornost paketa 4.2°C/W Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® SSL 80
Paket / primer 1212 (3030 Metric) Druga imena GW CS8PM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18-ND
Q65112A0494
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 136 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.091" (2.30mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test 136 lm (121 lm ~ 150 lm) Flux @ 25 ° C, Tok - Test -
natančen opis LED Lighting OSLON® SSL 80 White, Neutral 4000K 2.85V 350mA 80° 1212 (3030 Metric) Tok - preskus 350mA
Tok - maks 1.3A Barva White, Neutral