GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON WARM WHITE 2700K 1212
Podatkovni listi: GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18
Številka dela GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON WARM WHITE 2700K 1212 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75489 pcs Podatkovni list GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.85V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 3°C/W Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® Square
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1
GW CSSRM1.CC-LUMQ-5U8X-1-700-R18-ND
Q65111A5851
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 94 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.077" (1.95mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test 187 lm (164 lm ~ 210 lm)
Flux @ 25 ° C, Tok - Test - natančen opis LED Lighting OSLON® Square White, Warm 2700K 2.85V 700mA 120° 1212 (3030 Metric)
Tok - preskus 700mA Tok - maks 1.8A