| Opis | LED OSLON SQUARE 3000K | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 60323 pcs | Podatkovni list | GW CSSRM2.PM-M9N1-XX57-1-700-R18.pdf |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 2.8V | Kotni kot | 120° |
| Toplotna odpornost paketa | 2.1°C/W | Paket naprave za dobavitelja | SMD |
| Velikost / dimenzija | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Serija | OSLON® Square |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 1212 (3030 Metric) |
Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Current - Test | 140 lm/W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 0.088" (2.24mm) |
| Flux @ 85 ° C, Tok - Test | 275 lm (260 lm ~ 290 lm) | Flux @ 25 ° C, Tok - Test | - |
| natančen opis | LED Lighting OSLON® Square White, Warm 3000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Tok - preskus | 700mA |
| Tok - maks | 1.8A | Barva | White, Warm |