GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON COOL WHITE 5000K
Podatkovni listi: GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18
Številka dela GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON COOL WHITE 5000K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70155 pcs Podatkovni list GW CSSRM2.PM-N3N5-XX53-1-700-R18.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.8V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 2.1°C/W Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® Square
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena 475-3263-1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 161 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.088" (2.24mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test 315 lm (300 lm ~ 330 lm) Flux @ 25 ° C, Tok - Test -
natančen opis LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Tok - preskus 700mA
Tok - maks 1.8A Barva White, Cool