GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON SQ COOL WHT 5700K 2SMD
Podatkovni listi: GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18
Številka dela GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON SQ COOL WHT 5700K 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4092 pcs Podatkovni list GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.8V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 2.1°C/W Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® Square
Pakiranje Bulk Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena GW CSSRM2.PM-NPNR-XX52-1-700-R18-ND
Q65111A8795
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 163 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.088" (2.24mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test 320 lm (280 lm ~ 359 lm) Flux @ 25 ° C, Tok - Test -
natančen opis LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5700K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Tok - preskus 700mA
Tok - maks 1.8A Barva White, Cool