GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED DURIS S5 SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18
Številka dela GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED DURIS S5 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4893 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 6.2V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 17°C/W Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija DURIS® S 5
Paket / primer 1212 (3030 Metric) Druga imena GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18-ND
Q65112A4494
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lumens / Watt @ Current - Test - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test -
Flux @ 25 ° C, Tok - Test - natančen opis LED Lighting DURIS® S 5 White, Cool 5700K 6.2V 150mA 120° 1212 (3030 Metric)
Tok - preskus 150mA Tok - maks 200mA