GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka OSCONIQ P 2226 YELLOW
Podatkovni listi: GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18
Številka dela GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis OSCONIQ P 2226 YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5416 pcs Podatkovni list GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18.pdf
Valovna dolžina 590nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V
Kotni kot 120° Temperatura - preskus 25°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Serija OSCONIQ® P 2226 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1009 (2622 Metric) Druga imena 475-3350-2
Q65112A3462
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Lumens / Watt @ Current - Test 73 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.052" (1.31mm) Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 16 lm (14 lm ~ 18 lm)
natančen opis LED Lighting Color OSCONIQ® P 2226 Yellow 590nm 1009 (2622 Metric) Tok - preskus 100mA
Tok - maks 250mA Barva Yellow