| Opis | LED OSLON WHITE SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 4533 pcs | Podatkovni list | |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 2.95V | Kotni kot | 150° |
| Toplotna odpornost paketa | 9.6°C/W | Paket naprave za dobavitelja | SMD |
| Velikost / dimenzija | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Serija | OSLON® SSL 150 |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 1212 (3030 Metric) |
Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Current - Test | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 0.062" (1.58mm) |
| Flux @ 85 ° C, Tok - Test | - | Flux @ 25 ° C, Tok - Test | - |
| natančen opis | LED Lighting OSLON® SSL 150 White 2.95V 350mA 150° 1212 (3030 Metric) | Tok - preskus | 350mA |
| Tok - maks | 800mA | Barva | White |