LD CQAR-APAR-24-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LD CQAR-APAR-24-1-700-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD CQAR-APAR-24-1-700-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON SQ BLUE 451NM 2SMD
Podatkovni listi: LD CQAR-APAR-24-1-700-R18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD CQAR-APAR-24-1-700-R18
Številka dela LD CQAR-APAR-24-1-700-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON SQ BLUE 451NM 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68030 pcs Podatkovni list LD CQAR-APAR-24-1-700-R18.pdf
Valovna dolžina 451nm (444nm ~ 457nm) Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.05V
Kotni kot 120° Toplotna odpornost paketa 3.8°C/W
Temperatura - preskus 25°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® Signal
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena 475-3074-2
475-3265-2-ND
LD CQAR-APAR-24-1
LD CQAR-APAR-24-1-700-R1
Q65111A3374
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.077" (1.95mm)
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1260mW (1120mW ~ 1400mW) natančen opis LED Lighting Color OSLON® Signal Blue 451nm (444nm ~ 457nm) 1212 (3030 Metric)
Tok - preskus 700mA Tok - maks 2A