LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED OSLON SSL 660NM 150 SMD
Podatkovni listi: LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18
Številka dela LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18 Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED OSLON SSL 660NM 150 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76838 pcs Podatkovni list LH CPDP-2T3T-1-0-350-R18.pdf
Valovna dolžina 656nm (646nm ~ 666nm) Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Kotni kot 150° Toplotna odpornost paketa 9.6°C/W
Temperatura - preskus 25°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® SSL 150
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena 475-3076-2
LH CPDP-2T3T-1
Q65111A1765
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.062" (1.58mm)
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 358mW (315mW ~ 400mW) natančen opis LED Lighting Color OSLON® SSL 150 Red 656nm (646nm ~ 666nm) 1212 (3030 Metric)
Tok - preskus 350mA Tok - maks 1A