LW V18G-R2S2-3K5L
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LW V18G-R2S2-3K5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LW V18G-R2S2-3K5L
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED WHITE SMD R/A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LW V18G-R2S2-3K5L
Številka dela LW V18G-R2S2-3K5L Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED WHITE SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5740 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.80mm L x 1.20mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0704 (1810 Metric) Druga imena 475-2786-2
Q65110A1923
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva - Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.55mm