LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z
Proizvajalec / znamka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR SMD R/A
Podatkovni listi: LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z
Številka dela LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z Proizvajalec OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis LED YELLOW CLEAR SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 276280 pcs Podatkovni list LY A67F-U2AB-36-1-30-R33-Z.pdf
Valovna dolžina - vrh 597nm Valovna dolžina - prevladujoča 590nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.05V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 4.00mm L x 3.60mm W
Serija SIDELED Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2-SMD, Boomerang Druga imena 475-3459-6
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena 1180mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 2.40mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 4.20mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.05V 2-SMD, Boomerang Tok - preskus 30mA