15FR100E
OhmiteOhmite
15FR100E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15FR100E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 15FR100E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15FR100E
Številka dela 15FR100E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59531 pcs Podatkovni list 15FR100E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
Serija 10 Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element
Sestava Metal Element
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15FR090E
15FR090E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
Na zalogi: 53546 pcs
Prenesi: 15FR090E.pdf
RFQ
15FR100
15FR100
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL