25J1K75E
OhmiteOhmite
25J1K75E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25J1K75E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.75K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 25J1K75E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25J1K75E
Številka dela 25J1K75E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.75K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71018 pcs Podatkovni list 25J1K75E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.276" Dia x 1.016" L (7.00mm x 25.80mm)
Serija 20 Odpornost 1.75 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.75 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
25J1K25
25J1K25
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 5703 pcs
Prenesi: 25J1K25.pdf
RFQ
25J1R5E
25J1R5E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1.5 OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 77397 pcs
Prenesi: 25J1R5E.pdf
RFQ
25J1K5
25J1K5
Opis: RES 1.5K OHM 5W 5% AXIAL
Prenesi: 25J1K5.pdf
25J1R0E
25J1R0E
Opis: RES 1 OHM 5W 5% AXIAL
Prenesi: 25J1R0E.pdf
25J1K8
25J1K8
Opis: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
Prenesi: 25J1K8.pdf
25J1K25E
25J1K25E
Prenesi: 25J1K25E.pdf
25J1K75
25J1K75
Opis: RES 1.75K OHM 5W 5% AXIAL