312-10T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 312-10T3E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V
Podatkovni listi: 312-10T3E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 162 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 162 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 312-10T3E
Številka dela 312-10T3E Proizvajalec Ohmite
Opis SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162 pcs Podatkovni list 312-10T3E.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 300V
Sklop zaključka Solder Lug Serija 312
Mere izreza plošče - Druga imena OH312-10T3E
OH312-10T3E-ND
Operativna sila 35 ~ 81gfm Število pozicij 10
Število Poljakov na palubo 1 Število palub 3
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks ustavi Fixed Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 10 Position SP10T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount Globina zadaj plošča 177.80mm
Trenutna ocena 30A (AC/DC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Silver Alloy Obrnite se na Dokončaj -
Vezje na palubi SP10T Angle of Throw 30°
Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia) Dolžina aktuatorja 28.58mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
312-11T2E
312-11T2E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: SWITCH ROTARY 11POS 30A 300V
Na zalogi: 223 pcs
Prenesi: 312-11T2E.pdf
RFQ
312-11T3
312-11T3
Proizvajalci: Ohmite
Na zalogi: 4708 pcs
Prenesi: 312-11T3.pdf
RFQ
312-11E
312-11E
Na zalogi: 449 pcs
Prenesi: 312-11E.pdf
312-10T2
312-10T2
Opis: SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V
Na zalogi: 5694 pcs
Prenesi: 312-10T2.pdf
Na zalogi: 495 pcs
Prenesi: 312-10E.pdf
Prenesi: 312-11T2.pdf
Proizvajalci: 3M
Opis: 3M E-A-R CLASSIC UNC 1=1000PAIR
Na zalogi: 940 pcs
Prenesi:
312-11
Prenesi: 312-11.pdf
312-11T3E
312-11T3E
Na zalogi: 132 pcs
Prenesi: 312-11T3E.pdf
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: CIRC-O-GIDE SNAP 0.312X0.236" BK
Prenesi: 312-109.pdf
Prenesi: 312-10T3.pdf
Na zalogi: 262 pcs
Prenesi: 312-10T2E.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika