605HR010E
OhmiteOhmite
605HR010E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 605HR010E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1/2W 3% AXIAL
Podatkovni listi: 605HR010E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 605HR010E
Številka dela 605HR010E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 1/2W 3% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186819 pcs Podatkovni list 605HR010E.pdf
Toleranca ±3% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.355" L (9.02mm)
Serija 60 Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±3% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element
Sestava Metal Element
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6059C SL005
6059C SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 18COND 22AWG 100'
Na zalogi: 170 pcs
Prenesi: 6059C SL005.pdf
RFQ
605HR010
605HR010
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 0.01 OHM 1/2W 3% AXIAL