630HR010E
OhmiteOhmite
630HR010E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 630HR010E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.01 OHM 3W 3% AXIAL
Podatkovni listi: 630HR010E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 630HR010E
Številka dela 630HR010E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 3W 3% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146562 pcs Podatkovni list 630HR010E.pdf
Toleranca ±3% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.781" L (19.84mm)
Serija 60 Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±3% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element