825F1K5E
OhmiteOhmite
825F1K5E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 825F1K5E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 25W
Podatkovni listi: 825F1K5E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 825F1K5E
Številka dela 825F1K5E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12718 pcs Podatkovni list 825F1K5E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) Serija Metal-Mite®89
Odpornost 1.5 kOhms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena OH825F1K5E
OH825F1K5E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.556" (14.12mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound