825F8R0E
OhmiteOhmite
825F8R0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 825F8R0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 8 OHM 1% 25W
Podatkovni listi: 825F8R0E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 825F8R0E
Številka dela 825F8R0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 8 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5350 pcs Podatkovni list 825F8R0E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) Serija Metal-Mite®89
Odpornost 8 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.556" (14.12mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound