850F5R0E
OhmiteOhmite
850F5R0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 850F5R0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 850F5R0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 850F5R0E
Številka dela 850F5R0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18857 pcs Podatkovni list 850F5R0E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Serija Metal-Mite®89
Odpornost 5 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.620" (15.75mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor