B20J3K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B20J3K0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 3K OHM 20W 5% AXIAL
Podatkovni listi: B20J3K0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B20J3K0E
Številka dela B20J3K0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 3K OHM 20W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21086 pcs Podatkovni list B20J3K0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Serija Brown Devil® 200 Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHB20J3K0E
OHB20J3K0E-ND
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B20J3K5E
B20J3K5E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 3.5K OHM 20W 5% AXIAL
Na zalogi: 20870 pcs
Prenesi: B20J3K5E.pdf
RFQ
B20J400E
B20J400E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 400 OHM 20W 5% AXIAL
Na zalogi: 23709 pcs
Prenesi: B20J400E.pdf
RFQ
B20J3K0
B20J3K0
Opis: RES 3K OHM 20W 5% AXIAL