B20J40KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B20J40KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 40K OHM 20W 5% AXIAL
Podatkovni listi: B20J40KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B20J40KE
Številka dela B20J40KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 40K OHM 20W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14779 pcs Podatkovni list B20J40KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Serija Brown Devil® 200 Odpornost 40 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHB20J40KE
OHB20J40KE-ND
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 40 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B20J400
B20J400
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 400 OHM 20W 5% AXIAL
Na zalogi: 4545 pcs
Prenesi: B20J400.pdf
RFQ
B20J40K
B20J40K
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 40K OHM 20W 5% AXIAL