C300K16R
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C300K16R
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 16 OHM 10% 300W
Podatkovni listi: C300K16R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C300K16R
Številka dela C300K16R Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 16 OHM 10% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3714 pcs Podatkovni list C300K16R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Serija Corrib®280
Odpornost 16 Ohms Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHC300K16R
OHC300K16R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 400°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 16 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C300H
C300H
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: CONFIG POWER CHASSIS 300W 4 SLOT