C40-058-VE
OhmiteOhmite
C40-058-VE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C40-058-VE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka HEATSINK FOR TO-247 TO-264
Podatkovni listi: C40-058-VE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C40-058-VE
Številka dela C40-058-VE Proizvajalec Ohmite
Opis HEATSINK FOR TO-247 TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25171 pcs Podatkovni list C40-058-VE.pdf
Premer 1.724" (43.79mm) Tip Board Level, Vertical
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka -
Oblika Rectangular, Fins Serija C40
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen TO-247, TO-264, SOT-227
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dokončaj materiala Degreased
Material Aluminum Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Dolžina 2.283" (58.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 1.260" (32.00mm) Premer -