C60-075-VE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C60-075-VE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka HEATSINK FOR TO-247 TO-264
Podatkovni listi: C60-075-VE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C60-075-VE
Številka dela C60-075-VE Proizvajalec Ohmite
Opis HEATSINK FOR TO-247 TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11215 pcs Podatkovni list C60-075-VE.pdf
Premer 2.480" (62.99mm) Tip Board Level, Vertical
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka -
Oblika Rectangular, Fins Serija C60
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen TO-220, TO-247, TO-264
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dokončaj materiala Degreased
Material Aluminum Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Dolžina 2.953" (75.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 1.610" (40.89mm) Premer -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C6000ALBB
C6000ALBB
Proizvajalci: Arcolectric (Bulgin)
Opis: SWITCH ROCKER SPST 20A 277V
Na zalogi: 62241 pcs
Prenesi: C6000ALBB.pdf
RFQ
C60
C60
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 6000V 1W