D100K3R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D100K3R0
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 100W
Podatkovni listi: D100K3R0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D100K3R0
Številka dela D100K3R0 Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4004 pcs Podatkovni list D100K3R0.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 3 Ohms
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHD100K3R0
OHD100K3R0-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 6.500" (165.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
natančen opis 3 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Vrsta prilagajanja Slide
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D100K40KE
D100K40KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 100W
Na zalogi: 4717 pcs
Prenesi: D100K40KE.pdf
RFQ
D100K4R0
D100K4R0
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 4 OHM 100W
Na zalogi: 3547 pcs
Prenesi: D100K4R0.pdf
RFQ
D100K3R0E
D100K3R0E
Opis: RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 100W