D12K2K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D12K2K0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 2K OHM 12W
Podatkovni listi: D12K2K0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D12K2K0E
Številka dela D12K2K0E Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2K OHM 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8293 pcs Podatkovni list D12K2K0E.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 2 kOhms
Moč (Watts) 12W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHD12K2K0E
OHD12K2K0E-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 1.750" (44.45mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm)
natančen opis 2 kOhms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length Vrsta prilagajanja Slide