D12K4K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D12K4K5E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 4.5K OHM 12W
Podatkovni listi: D12K4K5E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D12K4K5E
Številka dela D12K4K5E Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 4.5K OHM 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7298 pcs Podatkovni list D12K4K5E.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 4.5 kOhms
Moč (Watts) 12W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHD12K4K5E
OHD12K4K5E-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 1.750" (44.45mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm)
natančen opis 4.5 kOhms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length Vrsta prilagajanja Slide