D175K75KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D175K75KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 75K OHM 175W
Podatkovni listi: D175K75KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D175K75KE
Številka dela D175K75KE Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 75K OHM 175W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3290 pcs Podatkovni list D175K75KE.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 175W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHD175K75KE
OHD175K75KE-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 8.500" (215.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
natančen opis 75 kOhms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length Vrsta prilagajanja Slide