D225K20K
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D225K20K
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 20K OHM 225W
Podatkovni listi: D225K20K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D225K20K
Številka dela D225K20K Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 20K OHM 225W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5200 pcs Podatkovni list D225K20K.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 225W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHD225K20K
OHD225K20K-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 10.500" (266.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Premer 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) natančen opis 20 kOhms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length
Vrsta prilagajanja Slide
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D225K25R
D225K25R
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 225W
Na zalogi: 2635 pcs
Prenesi: D225K25R.pdf
RFQ
D225K25KE
D225K25KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 25K OHM 225W
Na zalogi: 3299 pcs
Prenesi: D225K25KE.pdf
RFQ
D225K20KE
D225K20KE
Opis: RESISTOR POWER ADJ 20K OHM 225W