D25K500E
OhmiteOhmite
D25K500E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D25K500E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W
Podatkovni listi: D25K500E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D25K500E
Številka dela D25K500E Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12820 pcs Podatkovni list D25K500E.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Dividohm®210 Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina 2.000" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) natančen opis 500 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length