F55J75RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F55J75RE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 75 OHM 5% 55W
Podatkovni listi: F55J75RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F55J75RE
Številka dela F55J75RE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 55W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7723 pcs Podatkovni list F55J75RE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Odpornost 75 Ohms Moč (Watts) 55W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Flat Oval
Druga imena OHF55J75RE
OHF55J75RE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Flange Braces, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.29mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F55J75R
F55J75R
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 75 OHM 5% 55W