FCSL150R025FER
OhmiteOhmite
FCSL150R025FER Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCSL150R025FER
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.025 OHM 10W 2959 WIDE
Podatkovni listi: FCSL150R025FER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCSL150R025FER
Številka dela FCSL150R025FER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.025 OHM 10W 2959 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25538 pcs Podatkovni list FCSL150R025FER.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 15075 Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm)
Serija FCSL Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Wide 2959 (7515 Metric), 5929 Druga imena FCSL150R025FERDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 25 mOhms ±1% 10W Chip Resistor Wide 2959 (7515 Metric), 5929 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil