FCSL76R030FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCSL76R030FER
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.03 OHM 3W 3015 WIDE
Podatkovni listi: FCSL76R030FER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCSL76R030FER
Številka dela FCSL76R030FER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.03 OHM 3W 3015 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99595 pcs Podatkovni list FCSL76R030FER.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 7638 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Serija FCSL Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 3015 (7638 Metric), 1530 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil