HVF1206T1003FE
OhmiteOhmite
HVF1206T1003FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVF1206T1003FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES SMD 100K OHM 1% 0.3W 1206
Podatkovni listi: HVF1206T1003FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVF1206T1003FE
Številka dela HVF1206T1003FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 100K OHM 1% 0.3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22156 pcs Podatkovni list HVF1206T1003FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Serija HVF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena HVF1206T1003FEBK
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm) Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film