L12J10KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L12J10KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 10K OHM 5% 12W
Podatkovni listi: L12J10KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L12J10KE
Številka dela L12J10KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 5% 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11701 pcs Podatkovni list L12J10KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Serija 270
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 12W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHL12J10KE
OHL12J10KE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L12J10R
L12J10R
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 12W
Na zalogi: 5875 pcs
Prenesi: L12J10R.pdf
RFQ
L12J100
L12J100
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 12W
Na zalogi: 16878 pcs
Prenesi: L12J100.pdf
RFQ
L12A
L12A
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN JACK MONO 6.35MM PNL MNT
Prenesi: L12A.pdf
L12B
L12B
Opis: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT
Prenesi: L12B.pdf
L12J100E
L12J100E
Prenesi: L12J100E.pdf
L12J10K
L12J10K
Opis: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 12W