L12J180E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L12J180E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 180 OHM 5% 12W
Podatkovni listi: L12J180E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L12J180E
Številka dela L12J180E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 180 OHM 5% 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15977 pcs Podatkovni list L12J180E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Serija 270
Odpornost 180 Ohms Moč (Watts) 12W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHL12J180E
OHL12J180E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 180 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound